Výroba štěpkovačů

Štěpkovače

Výrobou štěpkovačú se zabýváme již několik let a výsledkem je spousta spokojených zákazníků díky kterým se naše výrobky pořád zlepšují. Náš štěpkovač má ocelovou skříň svařenou z plného materiálu který zaručuje její tuhost a lepší rozložení sil působících při štěpkování. jednoduše nastavitelné nože. Předřazenou hřídel, díky níž se nepřenáší rázy při štepkování do motoru nebo převodovky traktoru. a mnoho dalších vylepšení. Jsme schopni vám štěpkovač vyrobit na míru tzn. Pytlovací nástavce na jeden pytel nebo na dva, motorový štěpkovač s podvozkem a s homologací a spoustu jiných variant dle vašeho přání.

 


Štěpkovač za traktor

DV80T

Drtič větví je hnaný náhonem traktoru a skládá se ze dvou hřídelí osazených čtyřmi noži, mezi nimiž dochází k dělení větví na cca 6-8 cm špalíky. Štěpkovat lze větve o maximálním průměru 8cm.

Celý systém je osazen v ocelové skříni o celkových rozměrech 600x600x600mm a hmotnosti cca 100kg. Nože se dají brousit a nastavovat stavěcími šrouby.

 

CENA:  35 000,- Kč +DPH

 

 

 


Štěpkovač s benzínovým motorem

DV80M

Drtič větví je hnaný benzínovým motorem (13.3KW) a skládá se ze dvou hřídelí osazených čtyřmi noži, mezi nimiž dochází k dělení větví na cca 6-8cm špalíky. Štěpkovat lze větve o maximálním průměru 7cm. Celý systém je osazen v ocelové skříni o celkových rozměrech 600x600x1200mm a hmotnosti cca 120kg.

Nože se dají brousit a nastavovat stavěcími šrouby. Tento výrobek je připraven pro dodatečnou montáž na vlastní podvozek.

 

CENA:  78 000,- Kč +DPH

 

 


Štěpkovač se spalovacím motorem a podvozkem

DV80MP

Štěpkovač je poháněný benzínovým motorem o síle 18 koní se startérem, baterií a je umístěn na podvozku s možností připojení k osobnímu vozidlu. Vozík se štěpkovačem má homologaci pro provoz na pozemních komunikacích.

Maximální průměr štěpkovaného materiálu je 7cm. Varianty úprav podvozku jsou individuálni a liší se provedením a cenou.

 

CENA:  110 000,- Kč +DPH

 


 

 Objednávky příjímáme telefonicky na čísle : 739 518 724

                           nebo na e-mailové adrese: zamecnictvi.zadák@email.cz